
Kom de interactieve workshop over barokke versiering en improvisatie volgen!
Workshop
Wat gaan we doen?
Van de basis van barokke versieringen en improvisatie tot het ontdekken van de expressiemiddelen die Vivaldi’s muziek zo levendig maken, en het zelf ervaren hoe improvisatie de klankwereld van de Italiaanse barok vormgaf.
Voor wie?
Die is toegankelijk voor deelnemers van elk niveau – van enthousiaste amateurs tot door de wol geverfde professionals. De sessies worden ontspannen aangepast aan verschillende groepen en individuele deelnemers, zodanig dat ieder op z’n eigen niveau kan werken en door anderen wél gestimuleerd, maar nooit gehinderd wordt.
Coach
De workshop wordt geleid door Javier Lupiáñez, specialist op het gebied van Italiaanse barokmuziek, met als speciale focus Vivaldi’s stijl.
Wat is er nodig?
Iedere deelnemer wordt van harte uitgenodigd zijn eigen barokke stuk(ken) mee te nemen (graag opgeven van tevoren). Het kan ook gewoon een deel of een fragment zijn en Víctor kan het continuo ook meespelen indien nodig. Alle baroksonates met continuo, concerten, triosonates, enzovoort zijn welkom. Indien gewenst echter, komt hij ook graag met allerlei suggesties voor stukken die juist voor het oefenen van versieringen geschikt zijn.
Datum en Tijden
Zaterdag 8 november in ‘Caroliens salon’, Nieuwe Kijk in ’t Jatstraat 49, Groningen:
- 12:30-16:30 Workshop “Versieren in de Italiaanse barok”
Toegangsprijs:
Workshop: € 22,50 /red. €15
Toehoorders workshop: €7,50
Reserveren is noodzakelijk. Vragen? Stuur ons een bericht: carolien@tordinona.nl